O nas

Nasze 20 letnie doświadczenie.

Firma rozpoczęła działalność w 2002 rok jako spółka cywilna. Od początku swojej działalności świadczy usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów biurowych i przemysłowych, a także prac remontowych obiektów mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej.

Nasz zespół współtworzą doświadczeni fachowcy i inżynierowie, których wiedza i umiejętność umożliwiają realizacje nawet najbardziej śmiałych projektów.


Zawsze pracujemy w ścisłej kooperacji z naszymi zleceniodawcami, aby na bieżąco móc dokonywać korekt zarówno w trakcie projektowania jak i późniejszej realizacji przedsięwzięcia budowlanego.

Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową, a wyszkolona kadra ukierunkowana jest na stałą poprawę poziomu obsługi klienta.


Zaufało nam już wielu ludzi, a ich zadowolenie ze świadczonych przez nas usług potwierdzone jest ich opiniami, które dostępne są dla naszych potencjalnych klientów w trakcie prowadzenia negocjacji. Od lipca 2017 roku firma zmieniła formę prawną swej działalności na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą FIRMA BUDOWLANA BUD-PARTNER SP. Z O.O.Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje.

Umów konsultację